İSTE-TTO ’nun faaliyetlerinin akademisyen, araştırmacı, öğrenci ve iş dünyasına tanıtılması, üniversite ve sanayi arasındaki işbirliklerinin oluşması için gereken iletişim köprüsünün kurulması ve ilgili konularda farkındalık yaratılmasını amaçlamaktadır.

Sizler için neler yapıyoruz?
  • TTO'nun faaliyetlerini ve hizmet kalemlerini; araştırmacılar, akademisyen, öğrenciler ve iş dünyasına tanıtılması ve duyurulması
  • Akademisyen, öğrenci, araştırmacı, firma, kamu kurumu, STK’ları birebir ziyaretlerde bulunarak tarafların farkındalık bilgisinin arttırılmasını sağlayıcı faaliyetleri organize ediyoruz.
  • Eğitim, konferans, seminer, workshop, tanıtım /bilgilendirme toplantıları ile proje yarışmaları düzenliyoruz.
  • İSTE-TTO hakkında bilgi almak istiyorum, ne yapmam gerekmektedir?

    İSTE-TTO hakkında genel bilgi almak veya özel bir proje hakkında görüşmek için hafta içi İSTE-TTO Merkez Kampüs ofisine gelmeniz veya iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

  • İSTE-TTO ‘nun düzenlediği eğitimlere katılmak istiyorum, ne yapmam gerekmektedir?

    İSTE-TTO tarafından düzenlenen eğitimlerin; içeriği, yer-gün-saat bilgileri tüm akademik personele e-mail olarak gönderilir. Ayrıca web sitesinden ve çeşitli görsel panolardan duyurusu ilan edilmektedir. Eğitimlere katılmak isteyen akademik personelin, gönderilen e-maili yanıtlaması yeterli olacaktır.